• CaniasEuropeExcellent
    Avrupa' da Mükemmellik Ödülü
  • Avrupada Canias En İyiler Arasında
  • IAS Müşteri Günü Bursa'da Düzenlendi
A+ A A-

Size Daha Yakınız;

Eylül ayından itibaren Bursa faaliyetlerimize hız veriyoruz. FSM Bulvarı Corner Plus İş Merkezinde açılan yeni ofisimizle Bursa ve çevresine daha hızlı ve nitelikli hizmet vermeyi planlıyoruz.

Eskişehir, Bursa ve Kocaeli ofislerimizle sizleri memnun etmek en büyük hedefimiz.

Kısaca Biz;

Sektörel Çözümler ve CANIAS ERP ile müşterilerimizin iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı oluyoruz 2004 yılından bugüne yazılım geliştiren EKS, iş süreçlerinin yönetimini sağlayan ve karar almaya yardımcı olan kurumsal kaynak planlama yazılımlarına katma değerli çözümler üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

ERP Maliyetlerinden Korkmayın;

Özellikle büyük ölçekli kurumlarda ERP sistemlerinin maliyetleri önemli boyutlara ulaşabiliyor. Maliyet denilince akla gelen ilk kalem ilk satın alma maliyeti olsa da aslında tüm kurumsal sistemlerde olduğu gibi ERP’de de bu maliyet toplam maliyetin çok az bir kısmını oluşturuyor.   Canias ERP ve firmamızın Danışmanlık / Yazılım Geliştirme Ekibinin, uyumlu ve esnek yapısı sayesinde kurulum ve canlı kullanıma geçme maliyetlerini benzer çözümlerden çok daha uygun bir seviyede tutabiliyoruz.

IAS (Industrial Application Software)

IAS (Industrial Application Software), firmalara iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya'da kurulmuştur.

ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. 1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

 Bugün itibari ile global operasyonlarını yürüttüğü Türkiye, Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri Ofislerinde ve partnerleri aracılığı ile birçok ülkede yazılım geliştirme, Ar-Ge, danışmanlık, satış ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de; İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, Gaziantep, Samsun, Ankara, Kocaeli, Aydın ve Bursa’da toplam 19 çözüm ortağı ile birlikte başarılı projelere imza atmaktadır.

 

 CANIAS ERP  25 ülkede 12 farklı dildeCANIAS ERP, bugün Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin başta olmak üzere 25 ülkede 12 farklı dilde kullanılan bir kurumsal yazılım çözümüdür. IAS; başta otomotiv, metal, ambalaj, makine ve endüstriyel otomasyon, gıda, halı, tekstil, madencilik, yapı malzemeleri, elektrik elektronik ve savunma sanayi olmak üzere, farklı sektörlerden 600’ün üzerinde müşterisine hizmet vermektedir. Modüler ve esnek bir yapı ile sunulan ve tamamen firmaya göre ölçeklenebilen CANIAS ERP ile firmalar, iş süreçlerini birebir yazılıma aktarma şansına sahiptirler.

 

Platform Bağımsız & %100 Web Tabanlı

CANIAS ERP, bilinen tüm işletim sistemleriyle ve veritabanı ürünleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm modül ve uygulamalara internet üzerinden erişim mümkündür.

KOBİ'lere Özel Çözümler

Eksiksiz, ölçeklenebilir, platform ve sektör bağımsız, özgün teknolojiye sahip CANIAS ERP’nin yanı sıra, belirli bir ölçekte bulunan KOBİ’ler için hazırlanmış, hızlı ve kolay uyarlanabilir yapısı sayesinde uygun maliyetli bir çözüm olan CANIAS KOBİ ERP'yi de sunmaktadır.

Sektörel Çözümler

ERP konusundaki 25 yılı aşkın tecrübesi ve 600'e yakın farklı müşterisinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek, bugün itibariyle 10’un üzerinde farklı sektör için hazırlanmış ve sektörün ihtiyaçlarını standart yapısında barındıran Sektörel Çözümler sunulmaktadır.

Yazılım Kiralama (Bulut Kullanım)

İşletmelerin ilk yatırım maliyetlerini düşürmelerine olanak sağlayan SaaS (Software as a Service) modeli, 2002 yılından bu yana kullanılmaktadır.