A+ A A-

Donanım Çözümlerimiz

Sektörün önde gelen, güvenilir donanım üreticileri ile yüksek seviyedeki iş ortaklıkları ile EKS teknolojiyi daima bir adım önden takip ederek, kurumlara yüksek standartlı, güvenli, performanslı ve uzun ömürlü donanım çözümleri sunuyor.

Bilişim dünyasının hemen her alanında donanım ürünleri, gerek performans, güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarının artışı doğrultusunda, gerekse uygulamaların hızlı gelişimi sonucu devamlı bir güncelleme ve yenilenme içerisindedir. Ürünlerin basitten karmaşığa her ihtiyaca cevap verebilir nitelikte olması amacıyla, ürün çeşitliliği hızlı şekilde artmakta, aynı markanın dahi belirli bir çözümü adresleyen alternatif ürünleri gündeme gelmektedir. Modeller kendi içinde çeşitli alt kırılımlarla farklı ihtiyaçları adresleyebilmektedir. Yüksek ölçeklenebilirlik seviyeleri ile ileriye dönük değişken planlamalar işletmelerin uzun vadeli hedeflerine daha uygun çözümler getirmektedir. Bu kadar çeşitliliğin söz konusu olduğu donanım dünyasında, ürün seçimi noktasında doğru kararlar alabilmek için geniş ürün, çözüm ve marka bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

EKS olarak kurumların ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılayan donanım çözümlerini marka bağımsız olarak sunuyor, en efektif karşılaştırma yöntemleri ile alternatifleri modelliyor ve kurumların temel işlerine odaklanabilmeleri, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilmeleri için donanım danışmanlığı sağlıyoruz.